Realrock Oboustranné dildo 45 cm - transparentní
- průhlednost a příjemný měkký materiál
- typ dilda, který má oba konce stejně široké
- snadná údržba
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: REA160TRA1
Popis výrobku Realrock Oboustranné dildo 45 cm - transparentní
Jste připraveni na orgasmus? Dosáhněte svého nejlepšího vyvrcholení stylově s těmito krásně tvarovanými, čirými dvojitými dildy od značky RealRock. Toto dildo je vhodné pro anální i vaginální použití. Přesná stimulace jako prsty, skvělé pro anální stimulaci a díky svému příjemnému měkkému a hladkému povrchu to je rozhodně i přítel klitorisu. To vše a ještě více najdete v tomto dildu! Všechna dilda REALROCK CRYSTAL CLEAR jsou bez ftalátů, bez latexu, jsou bezpečné pro tělo a neporézní, což umožňuje jejich snadné čištění a delší životnost.
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
Parametry
| Značka | RealRock |
|---|---|
| Kód produktu | REA160TRA1 |
| EAN | 8714273523518 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 45 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Voděodolný | Oboustranný |
| Hmotnost | 533 g |
| Povrch | Žilnatý |
| Maximální průměr | 4.3 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.