Realistixxx Giant 3XL dildo
Extra velké realistické dildo masivního tvaru, s detailní texturou a silnou přísavkou. Délka 42 cm.
- výrazný žalud
- tvarované žíly
- robustní 3XL rozměry
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 5341530000
Popis výrobku Realistixxx Giant 3XL dildo
Toto 3XL realistické dildo s dominantním tvarem s vypouklým žaludem a detailně zpracovanými žilami nabízí intenzivní stimulaci, zatímco realistické provedení dodává pomůcce autentický vzhled. Součástí designu jsou také varlata, která slouží jako pohodlná základna při manipulaci. Silná přísavka umožňuje bezpečné uchycení na hladké povrchy a umožňuje tak hrát si i bez použití rukou. Díky své hmotnosti a pevnosti je dildo stabilní.
Průměr 5,5 - 7,5 cm
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Realistixxx |
|---|---|
| Kód produktu | 5341530000 |
| EAN | 4024144545933 |
| Celková délka | 42 cm |
| Výrobce | Realistixxx |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Tělová |
| Minimální průměr | 5.5 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Voděodolný | S přísavkou |
| Hmotnost | 1930 g |
| Maximální průměr | 7.6 cm |
| Použitelná délka | 33.5 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.