Prof. JASON C masturbační rukáv transparentní
- stimulační výstupky
- příjemný materiál
- flexibilní
Popis výrobku Prof. JASON C masturbační rukáv transparentní
Chcete vyzkoušet lepší masturbaci? Máme pro vás skvělého společníka. Transparentní masturbační rukáv.
Z vnější strany je hladký, z vnitřní strany je opatřen spoustou jemných nopků. A to bude velké potěšení pro váš penis během masturbace.
Masturbátor je velmi pružný. Minimální vnitřní průměr je 3,3 cm, lze ho ale roztáhnout do průměru, jaký potřebujete.
Před použitím masturbátoru nezapomeňte na dostatečnou lubrikaci.
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
Parametry
| Značka | Chisa |
|---|---|
| Kód produktu | CH005clear |
| EAN | 759746431585 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 13.6 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Minimální průměr | 3.3 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ masturbátoru | Neutrální |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Nopky |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
Anonymní zákazník
05.01.2022