OUCH! rozpěrná tyč s očky 76,5 cm - stříbrná
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: shmOU918MET
Dostupné na prodejnách:
Popis výrobku OUCH! rozpěrná tyč s očky 76,5 cm - stříbrná
Chtěli byste během BDSM hrátek převzít kontrolu? Tato nastavitelná rozpěrná tyč se 7 očky nabízí řadu vzrušujících možností pro párové hrátky. Jako nastavitelný roztahovač umožňuje přizpůsobit šířku mezi pažemi nebo nohama podle vašich preferencí a poskytuje neomezený přístup k nejintimnějším oblastem těla. Připojte k očkům další bondážní doplňky, jako jsou pouta nebo provazy, pro opravdu vzrušující zážitek.
Parametry
| Značka | Ouch! |
|---|---|
| Kód produktu | shmOU918MET |
| EAN | 8714273047922 |
| Barva | Stříbrná |
| Skupina materiálu | Kov |
| Celková délka | 76.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž | Pár |
| Hmotnost | 580 g |
| Maximální průměr | 2 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.