19.12.2024
- Musíte brát že je to plast.
- Každý asi čeká něco jiného.Tak nevím.
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Dostupné na prodejnách:
Blonďatý andílek s ďáblem v sexy těle, to je Mandy Mystery. Čeká na vás, abyste ukojily její nekonečnou touhu. Její krásná ňadra, uzoučký anální otvor, vždy otevřená vagína a ústa, která se nemůžou dočkat jejich naplnění. Nenechte Mandy čekat dlouho!
Součástí balení je sada pro záplatování trhlin.
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5145860000 |
| EAN | 4024144514588 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 160 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Tělová |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Vlastnost | Vodotěsný | Nafukovací |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
19.12.2024
19.07.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: