24.03.2025
- příjemný materiál
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Hladké dildo s vibracemi a přísavkou ve tvaru srdce. Použitelné i do strap-on postrojů.
Uspokojte své vlastní nebo partnerčiny/partnerovy touhy s tímto středně vibrujícím dildem. Dildo má hladký silikonový povrch s naznačeným žaludem. Lze je používat jak bez vibrací, tak s vibracemi. Na výběr máte z 10 různých vibračních režimů a vibrace jsou intenzitou středně silné. Ovládací tlačítko je ze strany, tudíž dobře přístupné i při použití přísavky (drží na jakémkoliv hladkém povrchu).
Dildo je kompatibilní s postroji. Připravte se na okořenění svého života se značkou Loveline!
Dobíjecí – USB kabel je součástí balení. Pro plné dobití potřebuje čas cca 80 minut a to vám zajistí cca 45 minut provozu.
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem či PVC. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.
Silikon udržíte čistý a nepoškozený pomocí teplé vody a (antibakteriálního) mýdla nebo použitím čisticích a dezinfekčních prostředků na erotické pomůcky. Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
| Značka | Loveline |
|---|---|
| Kód produktu | LOVE112PNK |
| EAN | 8714273044969 |
| Skupina materiálu | Silikon |
| Celková délka | 18 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Růžová |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Napájení | Dobíjecí akumulátor (USB) |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační | Voděodolný | S přísavkou |
| Typ | Vibrátor | S přísavkou |
| Hmotnost | 177 g |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 3.7 cm |
| Použitelná délka | 16.5 cm |
24.03.2025
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: