LoveBotz Robo Fuk Deluxe Adjustable Sex Machine
Popis výrobku LoveBotz Robo Fuk Deluxe Adjustable Sex Machine
Materiál
TPR (Termoplastická guma)
Popis materiálu TPR
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
Hygiena a údržba
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Lubrikační gely
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
Hliník
Popis materiálu
Hliník se používá jako náhrada chirurgické oceli v případě, kdy je nutno zachovat použitelnou hmotnost produktu, hliník je výrazně lehčí. Vyrábějí se z něj dilda nebo vibrátory, které jsou opatřeny odolnou i estetickou elektricky nanesenou vrstvou = eloxování. Pokud se používá jako materiál na elektrody při elektrostimulaci, je třeba, aby byl velmi vysoce vyleštěn (až do podoby chromování). Poréznost se tak sníží pod jeden mikron. Tím se eliminuje uvolňování iontů hliníku a elektrody jsou tak nezávadné.
Údržba a hygiena
Vysoký lesk je třeba udržovat, chránit povrch proti poškrábání a při delším odložení elektrod je vhodné povrch vyleštit a opatřit vrstvičkou oleje s příměsí vosků, která zamezí přístupu vzduchu a případné oxidaci. Před použitím se vrstva odstraní, vydezinfikuje se povrch a celá pomůcka se znovu vyleští.
Lubrikace
Lubrikanty lze používat jakékoliv.
Parametry
| Značka | XR Brands |
|---|---|
| Kód produktu | shmAE796 |
| EAN | 848518023049 |
| Skupina materiálu | Plast | Kov |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Vagina | Anál |
| Napájení | Přímé napájení ze sítě 220V |
| Ovládání | Dálkové bezdrátové |
| Vlastnost | Dálkové ovládání | S přísavkou | Přirážení |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.