Hidden Desire Extreme dildo XXL - černé
- výrazná stimulace a pocit plnosti
- kuželovitý tvar
- vhodné pro náročné
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: s16875
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku Hidden Desire Extreme dildo XXL - černé
K postupnému roztažení a zdolání většího a většího průměru přistupujte postupně s jedinečným dildem v kónickém tvaru. Špička má tvar malé hlavičky penisu, abyste mohli začít zlehka, ale jak budete zasunovat dál a dál, bude ho stále víc a víc!
Vypouklé vroubky vám s každým půlcentimetrem poskytnou záchvěv rozkoše. Roztahujte se svým vlastním tempem a brzy budete schopni pojmout jakékoli obrovské dildo nebo velký penis!
Rozměry: Celková délka 33 cm včetně základny. Průměr se zvětšuje z 3 cm na 9 cm.
Materiál: neftalátové PVC
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Hidden Desire |
|---|---|
| Kód produktu | s16875 |
| EAN | 8713221835666 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 33 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Voděodolný | S přísavkou |
| Typ | S přísavkou |
| Hmotnost | 1055 g |
| Maximální průměr | 9 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.