03.01.2026
Fleshlight Girls Riley Reid (Insomnia) ústa
Masturbátor - originální otisk pusinky pornostar Riley Reid s unikátním profilem Insomnia.
- realistický odlitek
- diskrétní obal
- uvnitř stimulační vroubky
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 810476012274
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku Fleshlight Girls Riley Reid (Insomnia) ústa
Připravte se na extra zážitek! Vzrušující pocity orálního sexu, kdykoli si vyberete, s naší Fleshlight Girls Riley Reid. Fleshlight samotná je vyrobena z neuvěřitelně elastického materiálu, který je natolik podobný lidské tkání, že pocitová zaměnitelnost s živou vagínou je velmi realistická. Materiál byl vyvinut speciálně pro tento masturbátor pod názvem Real Feel Super Skin. Je hedvábně hebký, jemný, neuvěřitelně příjemný a především lehce získá tělesnou teplotu a dlouho jí drží.
Kromě klasického pouzdra a odstínu pleti jsou otvory detailnější a jako nikdy předtím. Každý masturbátor je také opatřen naším inovativním krytem pro ovládání sání, který uživatelům umožňuje nastavit požadovanou těsnost.
Upozornění: Pokud neznáte masturbátory Fleshlight, nelekněte se velmi realistického pocitu. Značka Fleshlight je špičkou mezi masturbátory. Realistický pocit vám přinese materiál, ale i velikost a celkové provedení.
Po použití zůstává ejakulát uvnitř Fleshlight a v případě nutnosti je možné ji z obou stran neprodyšně uzavřít a hygienickou údržbu provést později.
Údržba: Vnitřní masturbační rukáv je vyjímatelný a omyvatelný. Lze jej i opatrně přetočit na vnitřkem ven a nechat po omytí dobře oschnout. Pro delší životnost materiálu je nutné suchý masturbátor ošetřit speciálním pudrem na masturbátory.
Materiál
Superskin®
Popis materiálu Superskin®
Vysoce kvalitní materiál chráněný sérií amerických patentů. Přesné složení výrobce neuvádí. Superskin® je neuvěřitelně realistický kůži podobný, hladký a jemný materiál. Je hypoalergenní, bez latexu a ftalátů a má výtečnou schopnost držet si teplotu.
Hygiena a údržba
Jednoduše opláchněte materiál teplou vodou a nechte uschnout před uskladněním. Nikdy nepoužívejte na čištění mýdlo! Použít naopak můžete šetrný hygienický čistič. Pro uchování superhladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku kukuřičným škrobem. Nedoporučuje se používat pudr, nebo dětský pudr, mohou obsahovat například parfémy, které mohou výrobek poškodit.
Lubrikanty
Lubrikanty pouze na vodní bázi.
Parametry
| Značka | Fleshlight |
|---|---|
| Kód produktu | 810476012274 |
| EAN | 810476012274 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 25 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Tělová |
| Minimální průměr | 2 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ masturbátoru | Ústa |
| Vlastnost | Podtlaková stimulace | Voděodolný |
| Maximální průměr | 6.3 cm |
| Použitelná délka | 21.5 cm |