Anonymní zákazník
12.08.2024
- Super kluk
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Pružné didlo realistického tvaru s velmi jemným povrchem.
Dildo je vyrobeno z dvojité vrstvy PVC. Uvnitř dilda je pevné jádro, které ale nebrání tomu, aby se dildo dalo ohýbat podle potřeby. Druhá vrstva z velmi jemného materiálu na povrchu vytváří velmi realistický dojem. Na dotyk dildo připomíná povrch lidské pokožky.
I když je dildo vyrobeno z PVC, nemusíte obávat, tento výrobek typický zápach tohoto materiálu nemá.
Dildo má vytvarovaný žalud a varlata a lehce naznačené žilkování. Velmi silná přísavka o průměru 5,7 cm vám umožní dildo připevnit na rovný hladký povrch a užívat si ještě víc. Dildo můžete použít také do postroje (není součástí balení).
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
| Značka | Chisa |
|---|---|
| Kód produktu | CH051pnk |
| EAN | 759746007360 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 17.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Růžová |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný | S přísavkou |
| Typ | S přísavkou |
| Maximální průměr | 3.8 cm |
| Použitelná délka | 13 cm |
12.08.2024
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: