Elvin Dildo 28 cm
- na dotek příjemný materiál
- pevná přísavka
- realistické provedení
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: ecRF013SKN
Popis výrobku Elvin Dildo 28 cm
Tento kousek uspokojí i velmi náročné. Jeho předností je nejen délka 28 cm, ale i šířka 4,5 cm. Je to opravdu kategorie XL. Elvin dildo je pro vás vždy připraveno kdykoli a kdekoli budete chtít.
Elvin je velký, silný a pružný. Jeho velká přísavka poskytuje pevnou základnu. Můžete ji umístit na jakýkoli rovný a hladký povrch a bude pevně držet na svém místě. Elvin má realistický design s detailním žaludem.
Používejte dildo Elvin v kombinaci s vaším oblíbeným lubrikantem. Vyčistěte dildo před a po použití čističem na erotické hračky a vodou.
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Real Fantasy |
|---|---|
| Kód produktu | ecRF013SKN |
| EAN | 8719497667079 |
| Celková délka | 28 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Tělová |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Voděodolný |
| Maximální průměr | 4.5 cm |
| Použitelná délka | 21 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.