Kristýna K.
16.01.2024
- Menší velikost
- Snadná manipulace-šroubování
- Kvůli šroubování může část vypadnout
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Vakuové přísavky na bradavky BOOM LuvPump budou dokonale stimulovat tyto vaše erotogenní zóny.
Přísavka má vnitřní průměr 2 cm.
Přísavka se ovládá pomocí šroubu, kterým se redukuje podtlak. Šroub je dostatečně velký a snadno se drží a ovládá. Před použitím sešroubujte vnitřní mechanismus přísavky až k jejímu otevřenému okraji. Přiložte přísavku na bradavku nebo klitoriis a otáčením šroubu na druhou stranu redukujte požadovaný podtlak.
Na první pohled vypadá jako sklo, jde však o jeho syntetickou napodobeninu. Je mnohem lehčí, odolnější, není křehký ani chladný. Jde o naprosto neporézní materiál.
Lze jej běžně omývat i dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | BOOM |
|---|---|
| Kód produktu | BOM00179 |
| EAN | 8594072768767 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 10 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Transparentní |
| Erotogenní zóna | Klitoris | Prsa a bradavky |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vodotěsný | Podtlaková stimulace |
| Maximální průměr | 2 cm |
| Použitelná délka | 4 cm |
16.01.2024
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: