BOOM LuvPump vakuová pumpa s elektronickým ovládáním
- automatické ovládání na baterie
- jednoduchá manipulace
- k tréninku topořivých tělísek a lepší erekci
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: BOM00098
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku BOOM LuvPump vakuová pumpa s elektronickým ovládáním
Vakuová pumpa pro muže z řady BOOM LuvPump, nyní s automatickým vytvářením podtlaku.
Tato vakuová pumpa nemá klasický stiskací balonek. Na konci hadičky je robustní ovladač, který je tvarovaný tak, aby padnul přesně do ruky. Na jeho zúženém konci je z každé strany velké tlačítko. Jedním motor zapnete/vypnete a druhé tlačítko, označené "vacuum release" má funkci rychlo-vypouštěcího ventilu. Jeho stiskem v případě potřeby okamžitě snížíte uvnitř válce podtlak.
V balení najdete:
- průhledný válec; válec je z obou stran opatřen měřidlem v centimetrech a palcích; horní konec válce je tvarován do špičky, což jeho použitelnou délku prodlužuje o cca 2 cm
- elastickou silikonovou manžetu pro dokonalé utěsnění
- silikonovou hadičku, která propojí válec a ovladač; hadička zajišťuje plynulý a volný průchod vzduchu při vytváření a snižování podtlaku; délka hadičky - 26 cm
- ovladač; motor funguje na 3xAA baterie; díky ovladači pumpu snadno ovládáte jednou rukou a stiskem jednoho tlačítka snadno a rychle vytvoříte ve válci podtlak
- 1x silikonový nevibrační erekční kroužek s min. průměrem 1,8 cm; kroužek má po stranách očka pro snadné uchopení a roztažení kroužku a jeho přetažení přes válec nebo penis; kroužek je velice elastický ale přitom pevný
Materiál
Silikon + ABS
Popis mteriálů ABS a Silikon
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.
Hygiena a údržba
Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikace
Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
Parametry
| Značka | BOOM |
|---|---|
| Kód produktu | BOM00098 |
| EAN | 6935847720788 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 20 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Napájení | AA |
| Vlastnost | Podtlaková stimulace |
| Typ | elektronická |
| Maximální průměr | 5.5 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.