BOOM LuvPump silikonové manžety k vakuovým pumpám 3 ks
- praktické a omyvatelné
- kompatibilní s mnoha typy pump
- zvyšuje sílu podtlaku
- Kód: BOM00102
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku BOOM LuvPump silikonové manžety k vakuovým pumpám 3 ks
Tato sada tři barevných silikonových manžet BOOM LuvPump je určena jako náhradní příslušenství k vakuovým pumpám.
Slouží k utěsnění dna válce vakuové pumpy a prostoru kolem kořene penisu.
Každá manžeta má jiný rozměr:
- modrá manžeta: minimální vnitřní průměr okraje manžety jsou 4 cm. Lze ji roztáhnout na průměr až 7 cm. Minimální průměr vstupu pro penis jsou 2 cm.
- červená manžeta: minimální vnitřní průměr okraje manžety je 4,5 cm. Lze ji roztáhnout na průměr 7 - 8 cm. Minimální průměr vstupu pro penis je 2,5 cm.
- tělová manžeta: minimální vnitřní průměr okraje manžety je 5 cm. Lze ji roztáhnout na průměr 7 - 8 cm. Minimální průměr vstupu pro penis je 3,2 cm.
Otvory - vstupy pro penis u všech manžet lze také roztáhnout a okraj manžety kolem penisu dobře přiléhá a těsní.
Materiál
Silikon
Popis materiálu Silikon
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem či PVC. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.
Hygiena a údržba
Silikon udržíte čistý a nepoškozený pomocí teplé vody a (antibakteriálního) mýdla nebo použitím čisticích a dezinfekčních prostředků na erotické pomůcky. Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Doporučené lubrikační gely
Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
Parametry
| Značka | BOOM |
|---|---|
| Kód produktu | BOM00102 |
| EAN | 8594072760822 |
| Skupina materiálu | Silikon |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Mix |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.