BLUSH Utopia vibrátor Aqua
Hladký užší vibrátor se silnými vibracemi v květinovém designu.
- 10 vibračních režimů
- vodotěsnost IPX7
- jedinečný barevný design
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: v332021
Popis výrobku BLUSH Utopia vibrátor Aqua
Představujeme Limited Addiction Utopia, dokonalý tenký vibrátor navržený pro ještě větší potěšení. Díky technologii RumbleTech zažijete hluboké vibrace a můžete si vybírat z 10 vibračních režimů. S výběrem z 5 rychlostí a 5 vzorců vibrací si můžete své potěšení přizpůsobit k dokonalosti. Utopia je na spodní části vybavena tlačítkem, kterým snadno přepínáte mezi jednotlivými variantami nastavení.
Díky technologii Magna Charge™ USB Rechargeable nabíjíte snadno a rychle přes magnetické kontakty přiloženým USB kabelem. Posuňte své potěšení do nových hloubek díky vodotěsnosti Utopia s certifikací IPX7.
Materiál
ABS
Popis materiálu ABS plast
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Hygiena a údržba
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Doporučené lubrikační gely
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
Parametry
| Značka | Blush |
|---|---|
| Kód produktu | v332021 |
| EAN | 819835029922 |
| Celková délka | 18 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Růžová | Zelená | Modrá |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Napájení | Dobíjecí akumulátor (USB) |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační | Vodotěsný |
| Maximální průměr | 2.5 cm |
| Použitelná délka | 14.5 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.