Radka S.
25.09.2023
- Splňuje co má
- Příjemný materiál
- Suché zipy, které časem nebudou držet
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Poutací pásy pro opravdu důkladné znehybnění.
Dostupné na prodejnách:
Poutací pásy, se kterými bude spoutání vašeho partnera opravdu netradiční a důkladné. Zlobivý partner při bondáži leží na břiše a nohy musí mít pokrčené.
Poutací pás tvoří měkká široká část, která podpírá krk zlobivého partnera. K této části jsou pomocí karabin připevněna pouta na ruce. Pouta jsou 4 cm široká a zapínají se na suchý zip. Jsou určena na obvod zápěstí cca 21 - 31 cm.
Z vnější části široké části je provlečen dlouhý pásek nastavitelný na max. 150 cm, který má na každém konci napevno přidělaná pouta na nohy. I tato pouta široká 4,5 cm se zapínají na suchý zip. Padnou na kotníky o obvodu 26 - 38 cm.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00111 |
| EAN | 8594072762871 |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
25.09.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: