04.04.2025
- Sedí skvěle na těle
- Silikon je jako kůže.
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Žhavá erotika se silikonovými, naprosto realistickými kalhotkami, které mají penis i varlata.
Penis má celkovou délku 15 cm, použitelnou 13 cm, jeho maximální průměr je 4 cm.
Minimální obvod pasu je 66 cm, minimální obvod kolem nohou je 46 cm. Materiál je pružný, jednotlivé obvody lze roztáhnout nejméně o dalších 20 cm.
Tloušťka použitého materiálu je 0,8 cm, kalhotky jsou proto těžké.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00399 |
| EAN | 8594072765506 |
| Celková délka | 15 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Tělová |
| Hmotnost | 1650 g |
| Maximální průměr | 4 cm |
| Použitelná délka | 13 cm |
04.04.2025
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: