Jakub H.
04.01.2023
- Příjemný materiál
- Pro mě ideální velikost
- Jednorázové použití
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná zkušenost z opravdu hlubokého orálního sexu (deep throat).
Jedinečná zkušenost z opravdu hlubokého orálního sexu. Tato umělá vagína vás obepne skutečně těsně a bude sát tak intenzivně, jak jen budete chtít. Speciální ventil vytvoří virtuální vakuum uvnitř masturbátoru a dá vám tak úžasný pocit skutečného sání. Mlaskavé zvuky tento pocit ještě umocní a vy si budete připadat, jako byste si právě užíval skutečný a velmi hluboký orální sex (tzv. deep throat).
Tenga Original Vacuum Cup není určena na denní používání, ale je na jedno použití. Tvoří tak velmi překvapivý dárek pro pány, pokud jsou jejich partnerky sexuálně indisponovány, na jakoukoliv oslavu, ale třeba i do auta při nečekané koloně.
Tip: Tenga Original Vacuum Cup je sice je jedno použití, ale pokud si při použití nasadíte kondom, můžete tuto umělou vagínu použít několikrát!
Při předváděcí akci byly šokovány všechny dámy při pouhém zavedení prstu dovnitř a tento produkt se stal favoritem v jejich objednávkách jako dárek pro své partnery.
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | Masturbátory Tenga |
|---|---|
| Kód produktu | 5001940000 |
| EAN | 4570030972449 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 15.5 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ masturbátoru | Neutrální |
| Vlastnost | Podtlaková stimulace |
| Maximální průměr | 4 cm |
| Použitelná délka | 15 cm |
04.01.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: