Sono Prodlužující návlek na penis No. 31 - transparentní
Návlek na penis pro prodloužení o 2,5 cm. Rozšiřuje pouze nepatrně, pro penis o délce 9 - 19 cm.
- flexibilní hladký materiál
- prodlužuje penis
- praktický kroužek na varlata
Popis výrobku Sono Prodlužující návlek na penis No. 31 - transparentní
O něco větší? Takový bude váš penis s tímto nevibračním návlekem s kroužkem na upevnění kolem varlat. Návlek je průhledný a velmi flexibilní, včetně kroužku na varlata. Díky tomuto kroužku vám bude návlek držet na svém místě a nebude vám při použití sklouzávat.
Žalud návleku je realistický. Proč bude s tímto návlekem váš penis delší? Protože je jeho špička vyplněná a váš penis tak bude až o 2,5 cm delší. Stěny návleku nejsou příliš silné, váš penis proto návlek rozšíří jen nepatrně.
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
Parametry
| Značka | Sono |
|---|---|
| Kód produktu | shmSON031TRA |
| EAN | 8714273608710 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 15.2 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Minimální průměr | 2 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný | Prodlužující | Rozšiřující |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 11 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.