Rimba Oboustranná karabina 2 ks
- praktický doplněk
- multifunkční využití
- pevné karabiny
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: rmb7760
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku Rimba Oboustranná karabina 2 ks
Mějte doma v zásobě dvě ocelové karabiny. Ať bude jejich použití při SM hrách jakékoliv, neměly by vám doma chybět.
Karabiny mají délku 8 cm, max. rozměr očka na karabině je 1 x 1,5 cm.
Parametry
| Značka | Rimba |
|---|---|
| Kód produktu | rmb7760 |
| EAN | 8718924230848 |
| Skupina materiálu | Kov |
| Celková délka | 8 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Stříbrná |
| Minimální průměr | 1 cm |
| Maximální průměr | 1.5 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.