Anonymní zákazník
12.12.2022
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Sada kroužků na penis a varlata pro postupné natahování varlat.
Dostupné na prodejnách:
Sada tří kroužků na penis a varlata sloužících především k protažení šourku. Kroužky po nasazení tlačí šourek směrem dolů.
Kroužky jsou velmi flexibilní. Všechny mají stejný minimální vnitřní průměr 2,5 cm. Tloušťka stěny je vždy 1 cm.
Kroužky mají šířku 1, 2 a 3 cm.
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
| Značka | Rebel |
|---|---|
| Kód produktu | 5331060000 |
| EAN | 4024144544240 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 2.5 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
12.12.2022
28.07.2022
09.07.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: