RealRock Regular Curved Cock vibrátor 20 cm - tělový
- přísavka pro použití bez držení rukou
- 10 vibračních režimů
- vhodné i do stra-on postrojů
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: REA188FLE1
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku RealRock Regular Curved Cock vibrátor 20 cm - tělový
Užijte si naplno s tímto pevným a na dotek na povrchu jemným vibračním vibrátorem od RealRock®. Jeho přirozeně vypadající realistické žilky na hřídeli v kombinaci se správnou velikostí a povrchem připomínajícím kůži vám poskytnou vzrušující stimulaci uvnitř.
Vibrátor na přední straně tlačítko, kterým můžete přepínat mezi 10 vibračními režimy. Tlačítko je umístěno tak, aby bylo dobře přístupné i po umístění do strap-on postroje.
Žilky a tvarovaný žalud jsou detaily, díky kterým je vzhled opravdu realistický. Přísavka umožňuje stabilní použití bez použití rukou (na hladkém povrchu) a nabízí také možnost používat tento RealRock v postroji.
Vibrátor je dobíjecí (USB kabel je součástí balení). Pro plné dobití budete potřebovat cca 45 minut a to vám zaručí cca 80 minut provozu vibrátoru (záleží na intenzitě nejčastěji používaných vibrací).
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | RealRock |
|---|---|
| Kód produktu | REA188FLE1 |
| EAN | 8714273041708 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 22.6 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Tělová |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Napájení | Dobíjecí akumulátor (USB) |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační | Voděodolný | S přísavkou |
| Typ | Vibrátor |
| Hmotnost | 363 g |
| Maximální průměr | 4 cm |
| Použitelná délka | 20 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.