REALROCK Curved Realistic XXL Dildo 28 cm
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: REA120FLE
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku REALROCK Curved Realistic XXL Dildo 28 cm
Dildo RealRock je navrženo tak, aby vám umožnilo užívat si naplno. Pevné, mírně pružné a na dotek na povrchu měkké dildo přirozeného vzhledu a správné XL velikosti. V kombinaci s realistickými žilkami, které poskytují extra stimulaci. Je to dildo, které nezapomenete na svém nočním stolku.
Toto realistické dildo je dokonale rovné pro hluboký průnik. Tvarovaný žalud jsou detaily, díky kterým je používání tohoto dilda ještě příjemnější. Přísavka umožňuje hands-free použití (na jakémkoliv hladkém povrchu) a nabízí také možnost použít tento RealRock ve strap-on postroji.
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | RealRock |
|---|---|
| Kód produktu | REA120FLE |
| EAN | 7423522627624 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 27.5 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Minimální průměr | 4.5 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Vlastnost | Voděodolný |
| Typ | S přísavkou |
| Hmotnost | 775 g |
| Maximální průměr | 5.5 cm |
| Použitelná délka | 25 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.