Pumped MaxLift vakuová pumpa a masturbátor 2 v 1 modrá
Vakuová pumpa Hyperlift s masturbační manžetou ve tvaru vaginy vytváří silný podtlak, který pomáhá dosáhnout pevné a rychlé erekce.
- 6 rychlostí sání
- snadné ovládání
- dobíjecí baterie
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: shmPMP067MBL
Popis výrobku Pumped MaxLift vakuová pumpa a masturbátor 2 v 1 modrá
Rozšiř své možnosti s vakuovou pumpou Hyperlift, která spojuje sílu, komfort a realistický pocit. Při každém použití si můžeš užívat, jak snadno dosáhneš větší tvrdosti i délky. Stačí jediný stisk tlačítka a výkonný motor vytvoří silné, stabilní vakuum, které podpoří prokrvení penisu a pomůže ti dosáhnout rychlé a dlouhotrvající erekce.
Hlavní předností pumpy je měkká silikonová manžeta a nebo zaváděcí pouzdro ve tvaru vaginy, které vytváří silné, ale pohodlné utěsnění a přináší realistický, příjemně těsný pocit při každém použití. Materiál je hladký, šetrný k pokožce a snadno se čistí.
Díky intuitivnímu ovládání je používání pumpy jednoduché a bezpečné. Kompaktní konstrukce a ergonomický tvar usnadňují manipulaci, zatímco kvalitní zpracování zajišťuje dlouhou životnost.
Parametry
| Značka | Pumped |
|---|---|
| Kód produktu | shmPMP067MBL |
| EAN | 8714273061447 |
| Celková délka | 31 cm |
| Výrobce | Pumped by Shots |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Vlastnost | Podtlaková stimulace | Voděodolný |
| Typ | Stimulátor orálního sexu | elektronická |
| Maximální průměr | 8.3 cm |
| Použitelná délka | 22 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.