Anonymní zákazník
07.09.2022
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Dostupné na prodejnách:
Prožijte intimní chvíle s příjemnými vůněmi máty, čokolády, borůvek a jahod. Lubrikované kondomy Pasante Flavours jsou hladké, barevné a ochucené čtyřmi příchutěmi - vyberte si tu pravou podle situace a nálady!
Rozměry: nominální šířka - 53 mm, délka - 190 mm
Latex je přírodní látka vyráběná z kaučuku. Vzhledem k jeho tvrdosti, tuhosti a váze byl prvním materiálem pro realistické erotické pomůcky a používá se dodnes. Teprve vyšší obsah proteinů, urychlovačů a látek z thiuramové skupiny jej v některých případech staví mezi alergeny. Používá se k výrobě erotických pomůcek a oděvů.
Upozornění: Před prvním použitím vyzkoušejte, zda nejste na latex alergičtí.
V nejlepší kvalitě se používá zejména na výrobu kondomů.
Latex patří mezi více porézní materiály a vyžaduje zvýšenou hygienu. Použijte proto pouze čističe vhodné pro ošetření latexu. Pro péči o latex (oděvy) doporučujeme také spreje pro lesk, pudr pro snadné navlékání a případně další čističe z kategorie Údržba a dezinfekce.
Na latex je možno používat jakýkoliv lubrikační gel.
| Značka | Pasante |
|---|---|
| Kód produktu | pasanteFlavours-12ks |
| EAN | 5060150688096 |
| Skupina materiálu | Guma |
| Celková délka | 19 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Povrch | Hladký |
| Balení kondomů | po 10-36 ks |
| Příchuť | Čokoláda | Jahoda | Borůvka | Máta |
| Vůně | Máta | Borůvka | Jahoda | Čokoláda |
| Maximální průměr | 5.3 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
07.09.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: