Ouch! Kožená pouta na ruce s kožešinou - černá
- příjemná oplyšovaná pouta
- kožená pouta
- praktický řetízek s karabinami
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: shmOU267BLK
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 2 kusy
Popis výrobku Ouch! Kožená pouta na ruce s kožešinou - černá
Skvělá pouta pro SM hrátky, při kterých budou vaše zápěstí v pohodlí - pouta jsou kožená a jejich vnitřní strana je z měkkého plyše.
Pouta jsou mezi sebou propojena kovovým řetízkem. Ten je díky karabinám odepínatelný.
Pouta jsou nastavitelná, vhodná pro obvod zápěstí až 23 cm (průměr 4,5 - 7,5 cm). Šířka pout je 5 cm.
Parametry
| Značka | Ouch! |
|---|---|
| Kód produktu | shmOU267BLK |
| EAN | 8714273927682 |
| Skupina materiálu | Kov |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Santa F.
28.12.2022
- Pro subí velmi pohodlné pro celonoční spoutání.
- Vypadají bytelně: ikdyž je jasné, že skutečné a silné zalomcování nesnesou, přesto je vidět, že jsou udělané kvalitně a nikde se samy nepárají ani nerozpadají.
- Karabinky jsou tak malé, že si je s mými hornickými tlapami spíš vrazím pod nehet, než se mi je podaří zapnout... musím je vyměnit za větší.