OUCH! Anální had - dildo 30 cm
- extrémní hračka pro zkušené
- pevná přísavka
- použití i ve vaně
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: shmOU840BLK
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku OUCH! Anální had - dildo 30 cm
Anální hadi od značky OUCH! jsou nejlepší na trhu. Dostanou váš anální průnik do nových hloubek. Tato dilda jsou vyrobena z měkkého a pružného materiálu. Jedinečný design umožňuje větší hloubku pronikání. Spirálový povrch vytváří pozvolnější a kontrolovanější zavádění, což vám umožní posunout anální penetraci na další úroveň.
Extrémní dildo nebo tzv. had má přísavku, která dobře drží na jakémkoliv hladkém povrchu. To značně rozšiřuje možnost použití sólo nebo i při hrátkách v páru. Dildo se ve špičce postupně rozšiřuje a díky tomu i velice dobře zavádí.
Upozornění: Při použití nesmíte cítit bolest. Pokud by taková situace nastala, dildo okamžitě přestaňte zasouvat!
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Ouch! |
|---|---|
| Kód produktu | shmOU840BLK |
| EAN | 8714273537997 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 35 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Voděodolný |
| Typ | S přísavkou |
| Hmotnost | 450 g |
| Povrch | Vroubkovaný |
| Maximální průměr | 3.6 cm |
| Použitelná délka | 30 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.