14.03.2026
Nature Skin 2v1 Návlek na penis a masturbátor 18,5 cm
- na dotek realistický a velmi elastický materiál
- prodlouží a rozšíří penis
- stimulující vnitřní masturbační textura
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 50033340000
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 3 kusy
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku Nature Skin 2v1 Návlek na penis a masturbátor 18,5 cm
Unikátní produkt 2v1 Extension + Masturbator MEDIUM od Nature Skin kombinuje návlek na penis pro prodloužení/rozšíření s masturbátorem v jedné hračce. Vzrušující realistický design na vnější straně s otvorem ve vzhledu vagíny a návlekem ve vzhledu žilnatého penisu. Uvnitř najdete intenzivní stimulační texturu pro dokonalou masturbaci. Velmi pružný kroužek k navléknutí přes varlata poskytuje vzrušující napětí při masturbaci a zaručuje nesklouznutí návleku při sexu.
Vyrobeno z měkkého materiálu napodobujícího lidskou pokožku. Vše nejen vypadá velmi realisticky, ale také tak na dotek působí. Elastický materiál se dokonale přizpůsobí tělu a pohybům. Během ruční práce lze tlak díky měkkosti snadno měnit tlak na penis. Při sexu si oba přijdou na své s velmi přirozenými pocity.
Pro snadné čištění jednoduše otočte elastický návlek naruby.
Celková délka 18,5 cm, hloubka vložení 15,5 cm (materiál je elastický, rozměry jsou bez natažení).
Materiál
TPE Skin
Popis materiálu TPE Skin
Vyroben jako reálná napodobenina lidské pokožky. Díky vysoké molekulární hustotě získává materiál neuvěřitelnou flexibilitu a odolnost.
Údržba a hygiena
Lehce opláchněte materiál teplou vodou, oklepejte a nechte uschnout před uskladněním. Doporučujeme použít také čistící a dezinfekční sprej na erotické pomůcky.
Pro uchování super hladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku pudrem určeným na erotické pomůcky. Nedoporučuje se pudr s parfemací, tedy např. dětský pudr, který může výrobek poškodit.
Doporučená lubrikace
Používejte pouze lubrikanty na bázi vody.
Parametry
| Značka | Nature Skin |
|---|---|
| Kód produktu | 50033340000 |
| EAN | 4024144450855 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 18.5 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Tělová |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ masturbátoru | Vagina |
| Vlastnost | Voděodolný | Prodlužující | Rozšiřující |
| Hmotnost | 252 g |
| Použitelná délka | 15.5 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
05.12.2025
- Super dobrý
18.07.2025