ManCage 29 Klec na penis - transparentní
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: shmMCG029TRA
Popis výrobku ManCage 29 Klec na penis - transparentní
Rádi byste vyzkoušeli něco nového, ale nechce se vám hned používat pevné klece? Nebo naopak používáte pevné klece, ale pro celodenní nošení vám nejsou příjemné? Vše vyřeší pás cudnosti - klec z měkčího a elastického materiálu. Lehce se navléká, je poddajná, tudíž ji můžete vzít i pod upnutější kalhoty a přitom plní svoji funkci. Spodní očko se přetáhne přes varlata a zajistí, aby klec dobře držela.
Ať už chcete ovládat nebo se chcete nechat ovládat, ManCage je tu, aby splnil vaše přání. Konstrukce příjemně měkkého a elastického TPE zajišťuje dlouhodobé používání, zatímco strategicky umístěné otvory nabízejí lákavý pohled na to, co se skrývá uvnitř. Zažijte vzrušení ze zamknutí své milované osoby nebo se vzdejte kontroly nad svým tělem, protože ManCage pozvedá vaši hru BDSM do nových výšin.
Vnější průměr 5,5 cm, vnitřní průměr 3,2 cm. Celková délka 10 cm, použitelná délka 9,5 cm.
Klec na penis z TPE materiálu je omyvatelná a doporučujeme po umytí použít desinfekční sprej na erotické pomůcky.
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
Parametry
| Značka | ManCage |
|---|---|
| Kód produktu | shmMCG029TRA |
| EAN | 8714273051332 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 10 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Vlastnost | Voděodolný |
| Hmotnost | 60 g |
| Použitelná délka | 9.5 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.