Love Shower - anální sprcha
- cestovní balení
- dva výměnné nástavce
- snadné použití
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 5273350000
Popis výrobku Love Shower - anální sprcha
Očista před análním sexem je vždy doporučována a pro bezpečný a účinný způsob je tento produkt nejjednodušší a nejpraktičtější. Do gumového měchu (10,5cm x 5cm, objem 100 ml) se natáhne nebo napustí voda a nasadí se jeden ze dvou aplikátorů. Kratší (4cm) má otvory ve svém čele a umožňuje plnění přímými střiky, Delší (7cm) má boční otvory pro kompletní výplach. Který typ vám lépe vyhoví je pouze na vás a vašem vyzkoušení. U pomůcky je také malý kryt na nasezený aplikátor pro ochranu análního vstupu od ostrých hran a zlepšuje i hygienu a očistu.
Přistupujte k análnímu sexu klidní a s pocitem, že se nemůže nic stát...
S dezinfikovanou pomůckou lze provádět i vaginální výplach.
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
ABS
Popis materiálu ABS plast
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Hygiena a údržba
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Doporučené lubrikační gely
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
Parametry
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5273350000 |
| EAN | 4024144527335 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 10.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0.8 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 1.2 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
| Objem | 0ml |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.