King Cock Realistické dildo s přísavkou 27 cm - tělové
- flexibilní
- vhodný do strap-on postrojů
- praktická přísavka
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 5133000000
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku King Cock Realistické dildo s přísavkou 27 cm - tělové
Dildo opravdu velkých rozměrů - extrémně velké a těžké (cca 750 g), extrémně realistické. Pro opravdu zkušené, kteří vědí, co chtějí a chtějí maximum.
Dildo má vše, co opravdový penis - žalud, varlata, žilkování. Dildo má přísavku, která pevně přilne k rovnému hladkému povrchu. Průměr přísavky je 7 cm a díky ní můžete toto dildo použít i do postrojů (strap-on).
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Pipedream |
|---|---|
| Kód produktu | 5133000000 |
| EAN | 603912350180 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 28 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Tělová |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný | S přísavkou |
| Typ | S přísavkou |
| Povrch | Žilnatý |
| Maximální průměr | 5.4 cm |
| Použitelná délka | 20 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Anonymní zákazník
07.09.2024
- Velikost i pro nezkušené
Jiří Č.
07.04.2022
- Pěkný průměr, ohebnost
- Žádné
Anonymní zákazník
11.02.2022
- velikost
Libor K.
23.03.2021
- pevný