Nikki N.
19.05.2022
- Je akurát a je to kvalita
- Škoda že nemá prisavku ale aj tak sa dá sním zabaviť a potešiť svoje zmysly
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Extrém v análních hrátkách - to je černý kolík tvaru vysokého kuželu extra rozměrů pro opravdové znalce v oblasti análního sexu.
Kolík je vyroben z materiálu, na který můžete použít lubrikační gely na bázi vody i silikonu.
Špička začíná na průměru 2 cm a poté se kolík rozšiřuje. Žebrování po celé jeho délce stimuluje vaše anální svaly a nervová zakončení. Sexuální uspokojení pro náročné.
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
| Značka | Doc Johnson |
|---|---|
| Kód produktu | shm3202-01-CD |
| EAN | 782421002404 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 28 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Typ | S přísavkou |
| Povrch | Vroubkovaný |
| Maximální průměr | 9 cm |
| Použitelná délka | 25.4 cm |
19.05.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: