Anonymní zákazník
16.09.2022
- Větší rozměry
- Slabší vibrace
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Dostupné na prodejnách:
Gigantický milenec je obrovský umělý vibrační penis. Obliba těchto kolosů prudce roste - proto jsme rošířili naší nabídku i o tento ultrarealistický vibrátor. Jeho rozměry Vám rozhodně neumožní zapomenout, s čím si právě hrajete. Oblíbené jsou i u žen i u mužů. Mohutný žalud, výrazné žíly, tělová barva.... Bylo by těžké najít lepší, věrohodnější a lepší. Baterie nejsou součástí výrobku!
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5639860000 |
| EAN | 4024144563982 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 32 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Minimální průměr | 6 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Napájení | AA |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační |
| Povrch | Žilnatý |
| Maximální průměr | 7 cm |
16.09.2022
12.09.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: