10.09.2025
Fleshlight Shower Mount Držák do sprchy
- vhodný na jakýkoliv hladký povrch
- praktická přísavka
- jednoduchá manipulace
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 810476016630
Dostupné na prodejnách:
Popis výrobku Fleshlight Shower Mount Držák do sprchy
Pořídili jste si masturbátor Fleslight a chcete si s ním užívat ve sprše? Chcete ale, aby vaše ruce zůstaly volné. Řešením je praktický držák Fleshlight Shower Mount.
Černý Shower Mount má přísavku, díky níž drží na kachličkách, ale je možné ho upevnit i na jiném hladkém povrchu. Stačí zatlačit proti tomuto povrchu, dát páčku z pozice off do pozice on, natočit do potřebného úhlu a utáhnout. Vaše koupelnové či jiné hrátky mohou začít.
S použitím Fleshlight Shower Mount se budete mít volné ruce a vaše sexuální zážitky naberou úplně nový spád. Držák je kompatibilní se všemi standardními výrobky Fleshlight, kromě typů Fleshlight Blade, Sword, Sex in a Can. Praktický držák Fleshlight váží 0,15 kg.
Parametry
| Značka | Fleshlight |
|---|---|
| Kód produktu | 810476016630 |
| EAN | 810476016630 |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Typ masturbátoru | Příslušenství |
| Vlastnost | Vodotěsný | S přísavkou |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
08.09.2025
08.07.2025
Filip N.
07.03.2025
- při správném způsobu použití funguje tahle věc naprosto spolehlivě
Vojtěch N.
27.04.2022
- Uvolní ruce
- Oproti klasické masturbaci s fleshlight si i hezky zacvičíte celým tělem jako u klasického sexu
- Zintenzivňuje zážitek (doporučuji použití s VR)
- Na některých površích drží málo nebo vůbec.