01.10.2025
- Úžasný pomocník při análním sexu, kdy pro nás bylo náročné zrublikovat zevnitř
- Snadno se čistí i skladuje
- Cenově mi přijde že je trochu dražší ale koupit se určitě vyplatilo
- Jinak nic
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Pomůcka pro přesnější a snadnější aplikaci lubrikačního gelu nebo jakéhokoliv jiného lubrikantu.
Dostupné na prodejnách:
Snadné dávkování lubrikačního gelu nejen při technice "fisting"? S tímto dávkovačem to zvládnete pohodlně a navíc jednou rukou.
Dávkovač má na délku 19,2 cm. Rukojeť má šířku 6,9 cm.
Ze špičky sundejte uzávěr a pomocí pístu do dávkovače natáhněte požadované množství lubrikantu. Pomocí propracované rukojeti ho pak jednou rukou z dávkovače vytlačíte. Píst se dá z dávkovače celý vytáhnout, což je skvělé pro jeho hygienickou údržbu - vnitřek dávkovače můžete poté proudem vody vypláchnout.
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
| Značka | Fist It |
|---|---|
| Kód produktu | shmFST009BLK |
| EAN | 8714273924575 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 19.2 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 1.5 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
01.10.2025
12.01.2024
16.09.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: