Dual Anální Dildo - stimulace vaginální i anální najednou Pink
Silikonové anální dildo pro dvojité uspokojení partnerky. Délka 14 cm
- příjemně jemný materiál
- flexibilní
- snadné uchycení
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: s12780pink
Popis výrobku Dual Anální Dildo - stimulace vaginální i anální najednou Pink
Anatomicky tvarované štíhlé dildo, které má dva kroužky, pomocí kterých si ho partner připevní na penis a varlata. Svou partnerku poté může stimulovat najednou jak vaginálně, tak i análně.
Dildo je vyrobeno ze silikonu a díky žilnatému povrchu bude jeho použití velmi realistické
Materiál
Silikon
Popis materiálu Silikon
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem či PVC. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.
Hygiena a údržba
Silikon udržíte čistý a nepoškozený pomocí teplé vody a (antibakteriálního) mýdla nebo použitím čisticích a dezinfekčních prostředků na erotické pomůcky. Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Doporučené lubrikační gely
Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
Parametry
| Značka | CalExotics |
|---|---|
| Kód produktu | s12780pink |
| EAN | 716770073501 |
| Skupina materiálu | Silikon |
| Celková délka | 15 cm |
| Pohlaví | Muž | Pár |
| Barva | Růžová |
| Erotogenní zóna | Penis | Anál | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Žilnatý |
| Maximální průměr | 3 cm |
| Použitelná délka | 14 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.