15.03.2026
- Ideální velikost pro nenasytnou dírku
- Ideální vnitřní průměr na normální penis
- Držák přes koule dobře funguje
- Tvrdší žalud a měkčí tělo návleku
- Žádná není
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Dostupné na prodejnách:
Větší než velký? Takový bude váš penis s tímto nevibračním návlekem s kroužkem na upevnění kolem varlat. Kroužek na varlata je velmi pružný, s min. průměrem 3,8 cm.
Návlek je průhledný a velmi flexibilní. Žalud návleku je realistický a na povrchu návleku jsou stimulační výstupky. Proč bude s tímto návlekem váš penis delší a širší? Protože je jeho špička vyplněná a váš penis tak bude až o 8 cm delší a stěny návleku jsou 0,9 cm silné.
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5319100000 |
| EAN | 4024144541607 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 27.8 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Minimální průměr | 4 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný | Prodlužující | Rozšiřující |
| Povrch | Nopky |
| Maximální průměr | 5.8 cm |
| Použitelná délka | 23 cm |
15.03.2026
08.10.2024
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: