Cheeky Love anální sprcha 90 ml
- tenký nástavec, vhodná na cesty
- důkladné pročištění střev
- snadné použití jednou rukou
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: dc21714
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku Cheeky Love anální sprcha 90 ml
Anální sprcha nebo také klystýr má snadné a pohodlné použití. Nádobka je menší, může obsahovat maximálně cca 90 ml vody. Pro snadné čištění je zaváděcí část oddělitelná od nádobky a balení obsahuje štěteček.
Použití: Jednoduše stiskněte baňku po zavedení a uvolněte kapalinu tryskou, abyste důkladně vyčistili konečník. Po použití omyjte vodou a násadku pročistěte štětečkem.
- šířka nádobky 6 cm, výška 7,5 cm
- délka trysky 6 cm, maximální šířka 0,6 cm
- vyrobeno z PVC / ABS, bez obsahu ftalátů
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Dream Toys |
|---|---|
| Kód produktu | dc21714 |
| EAN | 8719632678960 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 13.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Maximální průměr | 0.6 cm |
| Použitelná délka | 6 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.