08.12.2024
- Výrobek vypadá skvěle.Je jasně že pro mě to neni.Pani psali že to funguje.kdyz jsem vybírala koukala jsem na recenze.Verim,že to zachrání vztah.Vztah můj.
- Nevim
Masturbátor ve tvaru vagíny s nastavitelným průměrem, tlakem prstů regulujete intenzitu stimulace. Úžasně jemný a realistický materiál.
Dostupné na prodejnách:
Značka BOOM představuje nový, moderní typ masturbátoru, vyrobený z nového SEBS materiálu. Tento materiál věrně imituje lidskou pokožku, je velmi elastický a poddajný, snadno přejímá teplotu. Vnitřní kanálek masturmátoru má průměr 1,5 cm, ale díky vlastnostem materiálu penis snadno vnikne dovnitř a materiál jej příjemně obemkne.
Skutečnou devizou oproti ostatním masturbátorů typu FLESHLIGHT však je fakt, že vnější pouzdro z pevného plastu má v bocích pohyblivé prolisy, pomocí kterých si můžeme tlakem prstů jednak řídit průměr masturbárotu, ale také regulovat "přítlak" jaký bude na penis působit. Prostě si to "zmáčknete" jak budete potřebovat. Masturbátor je nabízen i ve vibrační verzi.
Vyroben jako napodobenina reálné kůže. Vysoká molekulární hustota materiálu umožňuje neuvěřitelnou flexibilitu a odolnost.
Lehce opláchněte materiál teplou vodou, oklepejte a nechte uschnout před uskladněním. Nikdy nepoužívejte na čištění mýdlo! Pro uchování superhladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku kukuřičným škrobem. Nedoporučuje se používat pudr, nebo dětský pudr, mohou obsahovat například parfémy, které mohou výrobek poškodit.
Používejte pouze lubrikanty na bázi vody.
| Značka | BOOM |
|---|---|
| Kód produktu | BOM00126 |
| EAN | 8594072760952 |
| Typ masturbátoru | Vagina |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Celková délka | 26 cm |
| Použitelná délka | 19 cm |
| Maximální průměr | 6 cm |
| Vlastnost | Voděodolný | Nastavitelný průměr |
| Barva | Tělová |
| Pohlaví | Muž |
| Skupina materiálu | Termoplast | Plast |
| Minimální průměr | 1.5 cm |
| Povrch | Hladký |
08.12.2024
27.07.2023
17.03.2023
15.12.2022
18.06.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: