BOOM Benjamin minivibrátor zlatý
Popis výrobku BOOM Benjamin minivibrátor zlatý
Materiál
ABS
Popis materiálu ABS plast
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Hygiena a údržba
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Doporučené lubrikační gely
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
Parametry
| Značka | BOOM |
|---|---|
| Kód produktu | BOM00136gold |
| EAN | 8594072765087 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 9.9 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Zlatá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Klitoris | Vagina |
| Napájení | Dobíjecí akumulátor (USB) |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační | Voděodolný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 2.2 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Hodnocení produktu
Anonymní zákazník
24.02.2022
- Nemám s vibrátory žádnou předchozí zkušenost, nicméně zatím se mi nedaří přepínat mezi vibračními režimy bez vysunutí vibrátoru z pochvy, protože tlačítko klade dost odporu na to, abych vibrátor místo přepnutí jen zasouvala hlouběji, protože mi vykluzuje z prstů.
Anonymní zákazník
31.08.2021
- Jsem spokojená .