Stanislav K.
15.06.2023
- Cena
- Funkčnost
- Úzká manžeta
Jednoduchá vakuová pumpa pro muže se snadným ovládáním, kterou ocení nejen začátečníci. Je vhodná pro všechny muže, kteří potřebují pomocníka ke zvětšení penisu, dosažení erekce a tréninku topoření.
V balení najdete:
Průhledný čirý válec: válec je opatřen měřidlem v centimetrech a palcích; hloubka válce je 21,5 cm; maximální vnitřní průměr válce je 5,7 cm.
Silikonovou manžetu pro dokonalé utěsnění otvoru ve válci; minimální otvor v manžetě je 2 cm.
Hadičku s ovládací rukojetí: délka hadičky i s rukojetí je 40 cm. Díky tvaru rukojeti se pumpa snadno ovládá jednou rukou a s její pomocí snadno vytvoříte ve válci podtlak přesně podle svých potřeb. Na hadičce je vypouštěcí ventil k rychlému a bezpečnému uvolnění podtlaku ve válci.
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.
Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00190 |
| EAN | 8594072763496 |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ | s pistolí / pístem |
| Vlastnost | Podtlaková stimulace |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Použitelná délka | 0 cm |
| Maximální průměr | 5.7 cm |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 21.5 cm |
15.06.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: