15.10.2025
BASIC X Sharp Bullet minivibrátor růžový
- kabelková velikost
- snadné ovládání
- sametový povrch
- Kód: BSC00002
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 2 kusy
Popis výrobku BASIC X Sharp Bullet minivibrátor růžový
Tento jednoduchý minivibrátor opravdu malých rozměrů s úzkou špičkou můžete schovat i do nejmenší kabelky nebo kapsy a mít ho tak stále u sebe. Nikdy přeci nevíte, kdy ho budete potřebovat. Jeho chod je navíc velmi tichý.
Vibrátor má jemný, sametový povrch. Ovládá se jedním tlačítkem. Funguje na 1 x AAA baterii, která není součástí balení. Je voděodolný, to znamená, že ho můžete omýt pod tekoucí vodou.
Materiál
ABS
Popis materiálu ABS plast
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Hygiena a údržba
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Doporučené lubrikační gely
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
Parametry
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00002 |
| EAN | 8594072762161 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 9 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Napájení | AAA |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační | Voděodolný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 1.8 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
12.07.2025
19.01.2025
- Malý a šikovný za rozumnou cenu.
Klára L.
18.12.2023
Anonymní zákazník
29.09.2023
- Za tu cenu, dost parády.
- Mohlo by mít více vibračních funkcí.