17.03.2026
BASIC X Rossela Rabbit multifunkční vibrátor růžový
- dobrá cena
- kompaktní rozměry
- silikonové tělo
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: BSC00231
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku BASIC X Rossela Rabbit multifunkční vibrátor růžový
Naše nejlevnější varianta vibrátoru typu „rabbit“ neboli zajíček. Produkt má dva motorky, jeden určen v menší části pro stimulaci klitorisu, druhý ve větší části k zavádění.
Produkt disponuje deseti programy vibrací, takže nudit se s ním rozhodně nebudete. Napájen je dvěma tužkovými bateriemi. Baterie nejsou součástí balení. Tělo je vyrobeno ze silikonu, ovládací část je z APS plastu. Produkt je relativně lehký, dobře se s ním manipuluje.
Materiál
Silikon + ABS
Popis mteriálů ABS a Silikon
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.
Hygiena a údržba
Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikace
Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
Parametry
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00231 |
| EAN | 8594072766046 |
| Skupina materiálu | Plast | Silikon |
| Celková délka | 19 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Růžová |
| Erotogenní zóna | Klitoris | Vagina | Bod G |
| Napájení | AAA |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační |
| Typ | Vibrátor |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 3 cm |
| Použitelná délka | 9.5 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
06.10.2025
- Tichý
- výběr režimů
- menší výkon
03.08.2025
- Kvalitní povrch
- Ideální tvar
- Bohužel, intenzita vibrací skoro nulová
- Nefungují mi jiné módy (možná kvůli baterkám, ještě nevím)
- Trochu menší než jsem čekala
03.12.2024
28.11.2024