22.11.2025
- Celkem příjemné
- Není potřeba až moc lubrikantu
- Moc úzké
- špatně se proplachuje,
- po pár použití už je vnějšek sedřený z důvodu nutnosti vytahování z obalu.
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Oboustranný masturbátor vagina a anál.
Dostupné na prodejnách:
Masturbátor z jemného materiálu TPE pro vaše příjemné chvíle o samotě.
Vložka masturbátoru je vložena do plastového obalu. Na každém konci obalu je víčko. Masturbátor je oboustranný, z jedné strany je realisticky tvarovaná vagina, z druhé anální otvor.
Po odejmutí jednoho nebo obou víček můžete masturbátor ponechat v průhledném obalu a začít masturbaci. Obal je pevný a pokud ponecháte masturbátor z jedné strany uzavřený víčkem, uvnitř masturbátoru se vytvoří podtlak. Pokud ponecháte vložku ve vnějším obalu, pak je maximální průměr masturbátoru 5 cm a hloubka max. 15 cm.
Vložku můžete také vyjmout a masturbovat pouze s ní. Jelikož je použitý materiál TPE velmi pružný, použitelná délka a průměr se samozřejmě zvětšuje. Masturbátor lze roztáhnout na průměr jakéhokoliv penisu. Stěny vnitřního kanálku maturbátoru mají výstupky a spirály.
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00426 |
| EAN | 8594072768552 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 15 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ masturbátoru | Vagina | Anál |
| Vlastnost | Oboustranný |
| Povrch | Nopky | Vroubkovaný |
| Maximální průměr | 5 cm |
| Použitelná délka | 15 cm |
22.11.2025
04.08.2025
07.04.2025
17.03.2025
31.03.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: