Franta N.
25.07.2022
- Dobrý tvar se špičkou.
- Za tu cenu na vyzkoušení paráda.
- Jako začátečník nemám co vytknout.
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Chcete vyzkoušet anální hrátky? Pak se seznamte s Matteem - maličkým análním kolíčkem. Jeho kulatá úzká špička, malý průměr a základna pro snadné uchopení a bezpečné použití vás nenechá na pochybách, že anální hrátky začnete milovat.
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00226 |
| EAN | 8594072763922 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 6.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Modrá |
| Minimální průměr | 0.7 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Hmotnost | 21 g |
| Maximální průměr | 2.5 cm |
| Použitelná délka | 5.5 cm |
25.07.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: