Michaela H.
11.10.2024
- Snadná údržba
- Roztomilé
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jak ještě zpestřit vaše erotické hrátky? Překvapte partnera tímto kovovým análním kolíkem ozdobeným dlouhým ocasem, kterým navodíte velmi sexy hravou situaci ve vaší ložnici. Zavrťte zadečkem a očekávejte velmi horké chvíle.
Ocas z umělé kožešiny v růžové barvě se světlejší špičkou je odepínatelný! Má délku 40 cm. Na konci ocasu je karabina a kolíček je opatřen očkem. Ocas tedy můžete odepnout a popustit uzdu fantazii, jak očko na análním kolíčku využijete.
Kolíček je vyroben z chirurgické oceli. Má hladkou úzkou špičku pro snadné zavádění. Jeho použitelná délka je 6,5 cm a max. průměr 2,5 cm. Kolíček má základnu ozdobenou čirým kamínkem.
Váha samotného kolíčku je 60 g, spolu s ocasem váží celý výrobek 115 g.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00180 |
| EAN | 8594072763397 |
| Skupina materiálu | Kov |
| Celková délka | 45 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Maximální průměr | 2.5 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
11.10.2024
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: