BASIC X Glenn anální kolík s přísavkou vel. S černý
- jemný materiál
- hladký povrch
- silná přísavka
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: BSC00368-S-blk
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku BASIC X Glenn anální kolík s přísavkou vel. S černý
Nevibrační anální kolík z jemného materiálu pro vaše anální potěšení.
Kolík je velikosti S, nicméně i tato velikost předpokládá při použití již nějaké předchozí zkušenosti s análním sexem. Jeho průměr je totiž v nejširším místě 4,5 cm. Úzká špička a kónický tvar usnadní zavádění. Přísavka je velmi pevná.
Materiál
TPR (Termoplastická guma)
Popis materiálu TPR
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
Hygiena a údržba
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Lubrikační gely
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
Parametry
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00368-S-blk |
| EAN | 8594072761614 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 9 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Maximální průměr | 4.5 cm |
| Použitelná délka | 7.5 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.