Lucie D.
15.09.2023
- Materiál
- Slabé vibrace
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Dostupné na prodejnách:
Potěšení, které nikdo neuslyší, to je tento vibrační anální kolík střední velikosti s velmi tichým chodem.
Vyjímatelná vibrační patrona se ovládá jedním tlačítkem, kterým se spouští jeden vibrační mód. Do vibrační patrony se vkládá 1xAAA baterie, která není součástí balení.
Úzká špička a max. průměr kolíku 3,5 cm osloví začátečníky i pokročilejší uživatele.
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem či PVC. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.
Silikon udržíte čistý a nepoškozený pomocí teplé vody a (antibakteriálního) mýdla nebo použitím čisticích a dezinfekčních prostředků na erotické pomůcky. Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00085 |
| EAN | 8594072762826 |
| Skupina materiálu | Silikon |
| Celková délka | 15 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Napájení | AAA |
| Vlastnost | Vibrační |
| Maximální průměr | 3.5 cm |
| Použitelná délka | 11 cm |
15.09.2023
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: