26.04.2026
- Ok
- Ok
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Úžasné dildo z transparentního materiálu. Materiál je flexibilní, můžete ho ohýbat.
Dildo je realistické, to znamená, že má žalud a varlata. Jeho tělo je ale hladké, bez žilkování. Navíc má i silnou přísavku o průměru 5 cm.
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00400-S |
| EAN | 8594072765513 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 14.5 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Vlastnost | S přísavkou |
| Hmotnost | 130 g |
| Maximální průměr | 3.5 cm |
| Použitelná délka | 10 cm |
26.04.2026
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: