BASIC X Cesar transparentní penis s přísavkou M
- krásný vzhled
- silná přísavka
- realistický žalud a varlata
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: BSC00400-M
Dostupné na prodejnách:
Popis výrobku BASIC X Cesar transparentní penis s přísavkou M
Úžasné dildo z transparentního materiálu. Materiál je flexibilní, můžete ho ohýbat.
Dildo je realistické, to znamená, že má žalud a varlata. Jeho tělo je ale hladké, bez žilkování. Navíc má i silnou přísavku o průměru 6 cm.
Inspirujte se, jak může transparentní penis s přísavkou BASIC X Cesar zpestřit vaše erotické hrátky
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
Parametry
| Značka | BASIC X |
|---|---|
| Kód produktu | BSC00400-M |
| EAN | 8594072765520 |
| Vlastnost | S přísavkou |
| Barva | Transparentní |
| Použitelná délka | 12 cm |
| Maximální průměr | 4 cm |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 18 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Erotogenní zóna | Vagina | Anál |
| Hmotnost | 190 g |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.